han har visst två händer men efter att han blev träffad av ett tåg så funkar inte nerverna i höger arm. Ni kanske inte tänkt på att förutom att han alltid har handen i fickan så hänger armen alltid lealös. Plus att höger är betydligt tunnare än vänster. Det blir så om musklerna inte får några nervimpulser, de förtvinar.
alltid sevärd.
Bra skådis men på nåt barnsligt sätt kan jag inte slita mig från det faktum att han saknar en hand. Skaffa en protes för det ser lite löjligt ut när han kastar sig i skydd i Infödd soldat med högra armen i jackfickan.
Har inte sett honom speciellt mycket, inte för att han har gjort så mycket heller men jag tycker han är riktigt speciell, bra på att spela en anti-hjälte som i Angel-A eller lite bakom flötet som i Amelie.